בלוג

איך לשדרג את מראה הקמין כאשר הוא בשימוש וכאשר הוא לא?

לקוחות רבים מעוניינים להתקין קמין גז בסלון ביתם. פריט זה היה בשנים האחרונות לחלק מהריהוט במרחב הדירה והוא מאפשר לדיירים מחום מלטף בימי החורף הקרים. בני הבית נהנים לשבת פרקי זמן ארוכים בסמוך לקמין, להביט בלהבות האש ובגחלים הלוחשות, כדי ליהנות ולנוח לאחר יום עבודה עמוס ומעייף.
קמין מעוצב מעצים

שדרוג יפהפה של קמין גז

לפני רכישת הקמין מתבצעת חשיבה מעמיקה של מיקומו ושל גודלו הרצוי בחדר המגורים. קיימות הרבה מאד אפשרויות של הצבת קמין קטן או גדול לרוחב או לאורך, אשר נשען על אחד הקירות כך שיפיץ חום לכל הסביבה הקרובה בסלון וגם ביתרת חדרי הבית יחושו בחום אשר נפלט מהקמין.

הקמין יכול להימצא באופן נפרד במיקומים שונים בכל גודל אפשרי, בהתאם לגודלו של המרחב, כך שתהיה פרופורציה והוא לא יתפוס מקום רב מדי או להפך ייבלע במרחב.

קמין גז יכול לשמש גם כחיץ בין שני אגפים כמו לדוגמה בין פינת האוכל לחדר המגורים וכך משדרגים את המראה של האולם הגדול ויוצרים את ההפרדה הרצויה בין שני חלקיו.

עיצובו של הקמין צריך להיות תואם את לקו העיצובי שנקבע לדירה כדי ישתלב בה באופן מושלם ויהפוך לחלק אינטגרלי ממכלול הריהוט.

נראותו של הקמין בימי הקיץ

לאור חוסר השימוש בקמינים בעונה החמה, אפשר להוסיף לו כמה פריטים כדי ליצור נראות מרשימה שלו, להניח עליו חפצי נוי בנושאים זהים, לפזר כמה אבנים ייעודיות במבחר גוונים כמו אפור ולבן אשר מתאימים לקמין זה.

אופציה נוספת היא כיסוי הקמין במפה יפה או באריג מיוחד כדי להשוות למפיץ החום נראות יפה וכך שהוא ייראה כחלק מהריהוט הכולל בבית.

תוספת יופי לקמין

סביב הקמין מותקנים אריחים צבעוניים, בקיץ כאשר הוא אינו פעיל זו ההזדמנות לחדש את הקמין ולבצע שיפוץ כמו החלפת האבנים המחפות אותו מכל צדדיו באריחים חדשים ובגוון אחר אשר תואם את ריהוט הסלון, אם הוחלף בו הריהוט לא מכבר.

עיצובו של השטח מאחורי קמין הגז

לאור פליטת החום של קמין גז אם הוא ממוקם בצמוד לקיר, רצוי ליצור קיר ייעודי כדי לא לפגום בקיר ובצבע הקיים. המגמה היא להדביק בריקים בגוון אשר מתאים לנראותו של קמין גז ולמראה הכללי של חדר מגורים.

באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם מהיצע גדול של פריטים בכמה צורות וגדלים.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print