קמין חשמלי

קמין חשמלי מודרני – לאווירה ביתית מושלמת!

מדי שנה, נראה כאילו החורף הישראלי מתגנב לביתנו ומפתיע אותנו בעוצמה שלו; עוד לפני שאנו מצליחים להתרגל לעובדה שהקיץ כבר נגמר, החורף מגיע ויחד איתו מגיעים הממטרים והימים הקרירים. כאשר הקור משתולל בחוץ, רובנו מעדיפים להישאר בביתנו וליהנות מאווירה חמימה ונעימה יחד עם האנשים האהובים עלינו ביותר. כדי ליהנות מאותה חמימות, לא תמיד יש צורך להדליק את המזגן. במקום זאת, קמין חשמלי מהווה פתרון מצוין לימי החורף הצוננים.

מהו קמין חשמלי וכיצד הוא פועל?

קמין, הידוע גם בתור “אח” הוא גוף מתכתי שנועד לחמם חלל יחיד באמצעות סוגי אנרגיה שונים. קמין מודרני לבית עשוי מגוף מתכתי עם דלת זכוכית שדרכה ניתן לראות את האש הנפלטת אשר מחממת את הבית. מבחינת התקנה, ישנם קמינים חשמליים אשר מותקנים בתוך קירות גבס וחללים אחרים, וקמינים חשמליים “עומדים” אשר אינם מותקנים בתוך הקיר, אלא עומדים בפני עצמם.

קבצים להורדה

פרימיום 150 ס”מ
פרימיום 150 ס”מ
פרימיום 130 ס”מ
פרימיום 130 ס”מ
פרימיום 200 ס”מ
פרימיום 200 ס”מ
פנורמי 150 ס”מ
פנורמי 150 ס”מ
פנורמי 130 ס”מ
פנורמי 130 ס”מ
פנורמי 110 ס”מ
פנורמי 110 ס”מ
פלזמה 180 ס”מ
פלזמה 180 ס”מ
פלזמה 150 ס”מ
פלזמה 150 ס”מ
פלזמה 110 ס”מ
פלזמה 110 ס”מ
פרימיום
פרימיוםDISCOVER
פנורמי
פנורמיDISCOVER
פלזמה
פלזמהDISCOVER
אילוז'ן
אילוז'ן

 

 

 

DISCOVER

מה ההבדל בין קמין חשמלי לקמין עץ?

כיום ישנם 4 סוגי קמין נפוצים לבית, ושניים מהפופולריים ביותר הם קמין חשמלי ומתקן של קמין עץ. בין שני סוגי הקמין הללו יש מספר הבדלים, וכדי להחליט איזה מהם אתם מעדיפים, חשוב שתכירו את המאפיינים של כל אחד מהם.

מבחינת איכות וחימום, קמין עץ וכן קמין חשמלי מהווים בחירה מצוינת שיכולה לחמם את ביתכם בימי החורף הקרים. מעבר לכך, קיימים מספר הבדלים בין שני סוגי הקמין הללו שחשוב להכיר לפני שרוכשים סוג מסוים:

פליטה – בעוד שעם קמין חשמלי לא תצטרכו ארובה מיוחדת מכל סוג שהיא, קמין עץ דורש ארובה מיוחדת המאפשרת לאדים של העץ הנשרף לצאת החוצה מהבית. הגורם הזה עשוי להיות מגביל, שכן לא בכל חדר בבית ניתן להתקין ארובה, בעוד שבאמצעות מקור חשמל, ניתן להתקין בקלות אח חשמלי.

תחזוקה – קמין חשמלי נחשב לקמין שדורש תחזוקה מינימלית לעומת סוגי קמין אחרים. קמין עץ דורש ניקוי אחת לשבועיים לפחות מפני שנאגר בתוכו אפר של עצים אשר נשרפו לבעירה וחימום.

מקור אנרגיה – קמין חשמלי צורך חשמל בהתאם למידת החום שאתם רוצים, בעוד שקמין עץ דורש הזנה של גזעי עץ. על מנת שקמין עץ משיך לחמם את החלל שבו הוא נמצא, צריך להזין אותו בעצים מדי כמה שעות, פעולה שאין בה צורך עם אח חשמלי.

הן קמין חשמלי והן קמין עץ מהווים פריט עיצובי נפלא שמלבד המראה שלו גם יעזור לכם להתחמם בימים ולילות קרים. על מנת שתוכלו להחליט איזה קמין מתאים יותר לביתכם, עליכם לבחון את הצרכים שלכם וגם להתייעץ עם מומחים שיוכלו לומר לכם מה סוג הקמין הטוב ביותר עבורכם. אנחנו כמובן נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק ייעוץ ראשוני בחינם.

מנגנון הפעלה ידידותי ובטוח לחלוטין – היתרון הגדול של קמין חשמלי מודרני ומעוצב טמון בקלות ובטיחות השימוש בו. הנדסת אנוש ייחודית בשילוב טכנולוגיה מתקדמת מסוגה, מבטיחה תפעול ידידותי ושימוש בטוח לחלוטין. כמו כן, אין צורך בתשתיות איוורור, ומאחר שהוא אינו מחמם – צריכת החשמל שלו נמוכה במיוחד כך שהוא מתאים לכל עונות השנה.

ועכשיו, כל שנותר לכם הוא לחזור הביתה, להדליק את הקמין החשמלי היפהפה שלכם, לעמעם את האורות, לשים מוזיקה טובה שאתם אוהבים, ופשוט ליהנות מאווירה ביתית מושלמת עם אפקט מדהים של אש וגחלים.

יתרונות וחסרונות של קמין חשמלי

בשנים האחרונות יותר ויותר בתים מבינים את היתרונות של קמינים חשמליים. מדוע הם הפכו לכל כך פופולריים? אם תבדקו את היתרונות של קמין חשמלי תגלו שהם מתעלים על החסרונות במידה משמעותית ובולטת לעין.

יתרונות

 • העיצוב של אח חשמלי מאוד ייחודי. כל אח חשמלי לסלון ישתלב בצורה מושלמת עם עיצוב הבית.
 • ניתן להתקין קמין חימום חשמלי כמעט בכל מקום. לקמין חשמלי מידות מגוונות כך שאפשר לבחור בקמין חשמלי גדול או קטן, קמין חשמלי פינתי, קמין חשמלי פנורמי ועוד הרבה אפשרויות.
 • ההתקנה של קמין חשמלי דמוי להבה מאוד פשוטה. הוא אינו צריך אוורור או ארובה, כל שצריך הוא חיבור לחשמל.
 • מה שמייחד קמין חשמל הוא העמידות שלו. הוא עמיד מכיוון שאינו דורש דלק, גז או עץ, אין לו תא בעירה ולכן אינו נשחק, מתלכלך או צובר בלאי בקלות.
 • העובדה שלא צריך הכנה מוקדמת לקמין מאפשרת להתאים אותו לכל בית או חלל, בין אם אתם שוכרים בית ובין אם הבית שלכם. כמו כן ניתן להתקין אותו בכל מקום שתרצו.
 • אח חשמלי מגיע עם שלט רחוק, המאפשר לכם לשלוט בפונקציות שלו ללא הרבה טרחה או מאמצים. מעקב אחר הוראות היצרן יבטיח שלא תתקלו בקשיים בעת ההפעלה, התחזוקה והתפעול.
 • הקמין החשמלי מפזר את החום ישירות, אין ארובה או אוורור ולכן החום מתפזר בחדר ושומר על הטמפרטורה הרצויה. כמו כן, יש לכם שליטה
 • מלאה על עוצמת החום התפזר בחלל.
 • קמין חשמלי דמוי להבה אינו פולט גז או עשן בבית, כך שהוא ידידותי לסביבה ולדיירי הבית. הוא אינו מפיץ חומרים רעילים לסביבה ולחלל ולכן משק הבית שלכם בטוח לחלוטין.
 • קמין חשמלי בטוח לכל בני המשפחה, קל וחומר למשפחה שיש לה ילדים או חיות מחמד, מכיוון שהוא אינו מתחמם בזמן שמפיץ חום.
 • העובדה שהקמינים החשמליים אינם פועלים על גז או עצים הופכת את התחזוקה שלהם לקלה יותר משמעותית.

חסרונות

 • הכוונה בקמין חשמלי דמוי להבה, היא שאין להבה אמיתית.
 • השליטה בחום היא על ידי שלט כך שנחסכת מכם חוויית ההתעסקות באש.
 • קמין חימום חשמלי אינו יכול לחמם ללא חיבור לחשמל, כך שבמקרה של הפסקת חשמל תזדקקו לגיבוי.
 • קמין חימום חשמלי אינו יכול לחמם ללא חיבור לחשמל, כך שבמקרה של הפסקת חשמל תזדקקו לגיבוי.
 • קמין חשמלי פועל על חשמל ולכן יש לוודא שבעת ההתקנה שהוא לא יוצר עומס חשמלי כשהוא פועל עם מכשירים אחרים.

למרות שלקמינים חשמליים יש כמה חסרונות, אי אפשר להתעלם מכך שהיתרונות מתעלים עליהם. תוכלו למצוא אצלנו באורטל קמין חשמלי איכותי שיספק לכם מידת התאמה מושלמת ואת המענה הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם.

אנו יודעים שבעת החיפוש אחר קמין חשמלי מחיר הוא שיקול שיש לקחת בחשבון. בכל הנוגע לקמין חשמלי דמוי להבה מחירים משתנים בהתאם לסוג הקמין ונעים בטווח רחב, כך שתוכלו למצוא את הפתרון המתאים.

צרו אתנו קשר ונשמח למצוא עבורכם קמין שתפור למידותיכם ולספק לכם הצעת מחיר עדכנית!

רוצים לדעת יותר על קמין חשמלי מבית אורטל? מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם לייעוץ.

שאלות ותשובות בנושא קמין חשמלי

אם אתם מחפשים לשדרג את הבית שלכם עם קמין, יכול להיות שהקמין החשמלי לכד את תשומת לבכם. הקמין החשמלי הופך להיות ויותר פופולרי בזכות לא מעט תכונות ומאפיינים: הוא בטוח, יעיל והלהבות שלו נראות ממש כמו הדבר האמיתי.

עם זאת, לא לכולם זה מתאים, וטבעי שיעלו שאלות. אנו לא יכולים לומר לכם אם קמין חשמלי דמוי להבה יהיה הבחירה הטובה ביותר במקרה שלכם, אבל אנו כן יכולים לנסות לענות על כל השאלות הנפוצות.

קמין חשמלי הוא תנור חימום חשמלי שמעוצב כמו קמין עצים או גז. הוא אינו שורף דלק, לא משחרר עשן או גז ואינו דורש אוורור או ארובה. הוא מייצר חמימות בבית ואת האווירה של קמין, ממש כמו הקמין המסורתי, אך יוצר אפקט של להבה ולא להבה אמיתית, מה שמאפשר לבעלי בתים לעבור לאנרגיה חשמלית מבלי לוותר על היופי הוויזואלי והאווירה הרומנטית שנוצרת על ידי התקנת אח בבית.

אם שאלתם את עצמכם האם קמין חשמלי מחמם באמת, התשובה היא כן. העתיד מתקדם לעבר אנרגיה חשמלית, והיא נחשבת לאחד הפתרונות היעילים והידידותיים ביותר לסביבה כיום. הקמינים החשמליים עשו כברת דרך, והדגמים המודרניים של קמין חשמלי דמוי להבה בהחלט מחממים. כמובן שאיכות החימום משתנה בהתאם לדגם שתבחרו, אך אח חשמלי בהחלט יכול לחמם את החדר ביעילות.

קמין חשמלי נחשב למאוד בטוח להפעלה ותפעול. הוא דורש מעט תחזוקה וניקיון ויכול לספק חום בשפע במשך שעות, מבלי שתצטרכו לנקוף אצבע. רובם מגיעים עם שלט כך שתוכלו לכוונן את הטמפרטורה ואת עוצמת הלהבות בלחיצת כפתור פשוטה. כל מכשיר מגיע עם הוראות הפעלה של היצרן שניתן לעקוב אחריהן.

הקמין החשמלי כמעט אינו דורש תחזוקה כלל. כל מה שעליכם לעשות הוא לנקות מדי פעם את הזכוכית הקדמית ואולי להחליף נורה אחת לתקופה. אינכם צריכים לדאוג לעצי הסקה, לנקות את הארובה או את תא הבעירה וכיוצא בכך, כפי שהייתם עושים עם סוגים אחרים של קמינים.

התקנת הקמין תלויה בדגם שבחרתם. יש קמינים עצמאיים שרק דורשים חיבור לשקע חשמל בעוד שאחרים מוצבים בתוך כוך מובנה. עם זאת, ההתקנה מהירה ופשוטה מכיוון שסוגים אלו של קמינים לא דורשים ארובה, אוורור או חיבור לגז ולכן תהליך ההתקנה פחות מסובך. כדאי לבדוק במה כרוכה ההתקנה לפני שקונים.

קמין חשמלי יותר טוב לסביבה, הוא אינו משתמש במשאבים טבעיים, אינו פולט חומרים רעילים והחום שמפיק נשמר בחלל. הוא צורך כמות קטנה יחסית של חשמל, אשר מומר לחימום החדר.

האח החשמלי אינו רק בטוח יותר עבור המשפחה שלכם, אלא שהוא גם בטוח יותר עבור הסביבה. לא מעט שריפות פרצו על ידי להבה שנשארה דולקת לאורך הלילה, עם קמין חשמלי אינכם צריכים לדאוג מכך. הם אינם משחררים חומרים מזיקים לסביבה, או עשן שיכול לגרות את הריאות של הסובלים מאסטמה או מחלות נשימה. הם גם בטוחים לבתים עם ילדים וחיות מחמד, מכיוון שאין אש אמיתית אין סיכון להתקלחות, והקמין אינו מתחמם מספיק כדי להוות סכנה.

קמינים חשמליים יכולים להחזיק מעמד למשך 10-20 שנים בהתאם לדגם ולתדירות השימוש.

קולקציות נוספות שיכולות לעניין אותך

שולחן אש
שולחן אשDISCOVER
קמינים מיוחדים
קמינים מיוחדיםDISCOVER
קמינים לבתי דירות
קמינים לבתי דירותDISCOVER
קמין תלוי
קמין תלוי

באורטל קמינים תוכלו להזמין כל קמין תלוי שחלמתם עליו במגוון עיצובים מודרניים וייחודיים ורמות גימור וצבע מרשימות.

DISCOVER
קמין פינתי
קמין פינתי

קמיני גז פינתיים, רחבים או צרים, אינטימיים או מלאי נוכחות, הם פתרונות אדריכליים אידיאליים וגמישים שמעניקים לכל חלל נוכחות בולטת.

DISCOVER
קמין עץ
קמין עץ

קמין עצים הוא ככל הנראה הסוג המפנק, המחבק והמבוקש ביותר בקרב הקהל הפרטי בדירות מגורים ובחוויית האירוח הכפרית. רגע לפני שאתם ממהרים לחנות לרכוש את הקמין המושלם שידליק לכם את החורף ויחמם את הלב.

DISCOVER