בלוג

האם כדאי לשלב קמין בחנות שעיצבתם?

עיצוב חנות עם קמין - אורטל קמינים

לא עושים את זה לבד

בתור התחלה נספר לכם שכדי להקים חנות משולבת קמין תצטרכו להיעזר באיש מקצוע שמגיע מעולם עיצוב הפנים. מעצבי פנים רבים כבר התעסקו בפרויקטי עבר שלהם עם קמין בשילוב בתוך חנות, ולכן הם יודעים בדיוק מה צריך לשלב לצידו, איך ואיפה לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. ברגע שאיש מקצוע מעורב בתמונה הוא יכול לסייע לכם לבחור את כל הפריטים הנלווים לעיצוב החנות כך שאף אחד מהם לא יפגע בקמין, וגם שהקמין לא יפגע באף אחד מהם.

בחירת רצפה מתאימה

הרצפה של החנות שלכם יכולה להיות עשויה מכל מיני חומרים. היא יכולה להיות עשויה מפרקט, מאריחי קרמיקה וגם משיש, גרניט ועוד. מה שבטוח הוא שעל מנת לשלב קמין בחנות הרצפה חייבת להתאים לו, על מנת שהוא לא ייצר בה נזק.
מעבר לזה, חשוב גם לבדוק שהגובה של החנות הוא מספיק על מנת לשלב את הקמין. בחירת הקמין צריכה לקחת בחשבון את גודל, עומק וגובה החנות, כך שהוא יוכל להיכנס בתוכה מבלי להפריע לעוברי האורח, ולוודא שיש בינו לבין החלל הפנימי של החנות מספיק מרווח כדי שאיש לא יפגע.

סוגי קמין שאפשר לשלב בתוך החנות

היום קמין לא מגיע רק בפורמט הישן והמוכר של עצים ואש אמיתית, אלא גם בצורה שמתאימה קצת יותר לחללים פנימיים – קמין חשמלי. הקמין החשמלי עובד מצוין ונראה בדיוק כמו קמין טבעי, שכן דולקת בתוכו להבה חשמלית והוא פולט חום בדיוק באותה הצורה. מה שכן, קמין חשמלי מאפשר שליטה הרבה יותר מהירה והרבה פחות סיכון, שכן לא מדובר באש אמיתית.
מי מכם שמתעניין בשילוב קמין עם אש אמיתית בחנות יצטרך להתייעץ עם גורמים נוספים מלבד עם מעצב הפנים, גורמים כמו מכבי האש, אדריכל החנות ועוד. ככל שתתאפשר האופציה הזו – ניתן יהיה להעלות אותה כרעיון בעל בסיס רלוונטי וריאלי.

האם לשלב אותו בתוך הקיר או כאלמנט עצמאי במרחב?

התלבטות נוספת שבוודאי יוצא לכם להתמודד איתה היא האם לשלב את הקמין בתוך אחד מקירות החנות, או להשאיר אותו כיחידה עצמאית שנמצאת בחלל החנות. ההתלבטות הזו היא הגיונית לחלוטין ויש לה נפח עיצובי משמעותי ביותר, שכן הצבת הקמין כיחידה עצמאית עלולה לתפוס מקום בחנות אך מצד שני תהפוך אותו לאלמנט שאי אפשר להתעלם ממנו, לעומת שיבוץ הקמין בתוך אחד הקירות שיכול להשתלב בצורה טבעית יותר במרחב ולא יתפוס מקום בחנות.

הדרך שלכם בחנות משולבת קמין מתחילה באיש המקצוע שתבחרו

על מנת לקבל מענה לכל התהיות והשאלות האלו, מומלץ ליצור קשר כבר עכשיו עם אורטל קמינים, אנו מתמחים במתן ייעוץ לחנויות אשר מעוניינים לשלב קמין בצורה נכונה בחלל המעוצב. אנו עובדים עם מומחים בינלאומיים או ישראלים בתחום עיצוב חנויות שיודעים מה הם עושים. אנו נדע להפנות אתכם למעצבי הפנים שאנו עובדים מולם והם ישמחו לקבל מכם שיחת טלפון על מנת לעזור לכם להקים חנות משולבת קמין בצורה המעוצבת, המקצועית והבטיחותית ביותר.

עוד מהבלוג

קמין הוא אחד מהפריטים הכי יפים שאפשר לשלב בכל סוג של עיצוב. בין אם אתם מעצבים את הבית, העסק או את החנות שלכם – הקמין יכול להוסיף לה המון בנראות הויזואלית שלה, ולתת לה נפח הרבה יותר אינטימי, חם ומשפחתי. אם אתם רוצים להקים לעצמכם חנות משולבת קמין יש כמה דברים שתצטרכו לקחת בחשבון, משום שמדובר על פריט שמצד אחד הוא מאוד יפה ומוסיף, אבל מצ...
הקמין הפך לפריט ויזואלי ופרקטי המככב בבתים רבים ותורם ביופיו ובחום שלו לאווירה ולשהייה בחלל. נבחרת הקמינים כוללת דגמים שונים הפועלים על חשמל, גז, אש וכדומה ומופיעים בשלל עיצובים מחומרים שונים. הם ניתנים למיקום והטמעה בווריאציות שונות כולל תחת האי במטבח, על קיר מרכזי בסלון, קמין המרחף מלמעלה בלב החדר ועוד. ...
קמין איכותי מהווה תוספת דקורטיבית ופונקציונלית כאחד לכל אזור בבית: הוא מאפשר לכם ליהנות מתוספת עיצובית שמושכת את תשומת הלב כבר מהשנייה הראשונה ולהפיג את הקור בעונה הגשומה. אז אם קיבלתם כבר החלטה שגם לכם מתאים קמין ואתם רק רוצים לבדוק היכן למקם אותו בדירה, הגעתם למקום הנכון....
שתפו מאמר