בלוג

האם צריך טכנאי גז לצורך התקנת חימום גז לבית?

פתרון חימום על גז - אורטל קמינים

האם ניתן להתקין חימום גז באופן עצמאי?

בואו נגיד ככה, אפשר לעשות הרבה דברים וללא סיוע של איש מקצוע. השאלה היא: האם זה שווה את הסיכון? התקנת נקודות גז היא לא אחד מהדברים שכדאי לעשות ללא רקע מקצועי והסמכה רשמית. ההתקנה עשויה להיות מסוכנת למדי, אפילו לעלות חלילה בחיי אדם.
ההמלצה הכי גורפת היא: השוואת מחירים בין טכנאי גז. ככה תוכלו לאתר את איש המקצוע שלכם שמגיע גם עם המלצות. ישנם לא מעט פורטלים באינטרנט שאפשר להיעזר בהם לטובת השוואת המחירים ומחקר השוק המקדים.

למה לערוך השוואת מחירים בין טכנאים להתקנת פתרונות חימום

יהיה חשוב להסתייע בטכנאי גז מורשים, ובמורשים בלבד. ולא פחות יהיה חשוב: לערוך השוואת מחירים בין טכנאי גז מוסמכים. זאת, מכיוון שלאחר השוואת המחירים תוכלו גם לסקור את ההמלצות על אנשי המקצוע השונים. ברוב המקרים, תוכלו לסקור את ההמלצות באתרי האינטרנט של אנשי המקצוע השונים.
אם לאנשי המקצוע אין אתרי אינטרנט פעילים, בד"כ תוכלו לקבל את ההמלצות מהפורטל שבו נעזרתם בכדי לערוך את השוואת המחירים. כך או כך, בכל מקרה ההשוואה תהיה מומלצת עד כדי הכרחית כמעט. מעבר לכך שתחסכו כסף כנראה, תוכלו גם לבחון את ההמלצות על אנשי המקצוע השונים.

פתרונות חימום מבוססי גז

אם אתם מחפשים אחר פתרונות חימום גז, אתם יכולים להתקין למשל קמין גז ותנורים למיניהם, אבל בהחלט לא רק. בימינו אפשר אפילו להתקין חימום גז תת רצפתי יעיל וחסכוני במיוחד. אמנם ההתקנה תהיה די יקרה, אבל בטווח הארוך מדובר בפתרון חימום שיכול לחסוך לכם לא מעט כאב ראש וכסף.
בין אם אתם מחליטים להתקין פתרון חימום כזה או אחר, בכל מקרה תערכו לפני כן מחקר שוק מקדים. בין היתר, תבצעו גם השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים והמוצרים בשוק. ככה פועלים היום צרכנים חכמים.

עוד מהבלוג

קמין הוא אחד מהפריטים הכי יפים שאפשר לשלב בכל סוג של עיצוב. בין אם אתם מעצבים את הבית, העסק או את החנות שלכם – הקמין יכול להוסיף לה המון בנראות הויזואלית שלה, ולתת לה נפח הרבה יותר אינטימי, חם ומשפחתי. אם אתם רוצים להקים לעצמכם חנות משולבת קמין יש כמה דברים שתצטרכו לקחת בחשבון, משום שמדובר על פריט שמצד אחד הוא מאוד יפה ומוסיף, אבל מצ...
הקמין הפך לפריט ויזואלי ופרקטי המככב בבתים רבים ותורם ביופיו ובחום שלו לאווירה ולשהייה בחלל. נבחרת הקמינים כוללת דגמים שונים הפועלים על חשמל, גז, אש וכדומה ומופיעים בשלל עיצובים מחומרים שונים. הם ניתנים למיקום והטמעה בווריאציות שונות כולל תחת האי במטבח, על קיר מרכזי בסלון, קמין המרחף מלמעלה בלב החדר ועוד. ...
קמין איכותי מהווה תוספת דקורטיבית ופונקציונלית כאחד לכל אזור בבית: הוא מאפשר לכם ליהנות מתוספת עיצובית שמושכת את תשומת הלב כבר מהשנייה הראשונה ולהפיג את הקור בעונה הגשומה. אז אם קיבלתם כבר החלטה שגם לכם מתאים קמין ואתם רק רוצים לבדוק היכן למקם אותו בדירה, הגעתם למקום הנכון....
שתפו מאמר