בלוג

האם צריך טכנאי גז לצורך התקנת חימום גז לבית?

כשם שישנם אמצעי חימום ופתרונות הסקה חשמליים, או אפילו כאלו שצורכים עץ חי, יש גם פתרונות חימום גז לבתים ומשרדים. יש באפשרותכם להתקין פתרונות חימום גז מסוגים שונים, לרבות קמין אותנטי ותנורי גז עוצמתיים. יחד עם רכישת המכשיר, יהיה חשוב גם להתקין על התקנה מקצועית ע"י איש מקצוע מוסמך. החורף בישראל הוא לא מהקרים ביותר, אבל ישנם לילות שמצריכים פתרונות חימום וגם ימים. יחד עם פתרונות החימום החשמליים, שנחשבים בזבזניים באנרגיית חשמל, ישנם בשוק גם פתרונות גז לחימום בתים ומשרדים. הפתרונות האלו מתחברים לנקודת הגז בבית, לרוב לנקודה קיימת. אם אין נקודת גז שניתן להתקין בבית לטובת החימום, יהיה צורך בהתקנת נקודת גז חדשה במבנה. כך או כך, יהיה חשוב לקבל את הסיוע המקצועי של טכנאי גז מורשה.
פתרון חימום על גז - אורטל קמינים

האם ניתן להתקין חימום גז באופן עצמאי?

בואו נגיד ככה, אפשר לעשות הרבה דברים וללא סיוע של איש מקצוע. השאלה היא: האם זה שווה את הסיכון? התקנת נקודות גז היא לא אחד מהדברים שכדאי לעשות ללא רקע מקצועי והסמכה רשמית. ההתקנה עשויה להיות מסוכנת למדי, אפילו לעלות חלילה בחיי אדם.
ההמלצה הכי גורפת היא: השוואת מחירים בין טכנאי גז. ככה תוכלו לאתר את איש המקצוע שלכם שמגיע גם עם המלצות. ישנם לא מעט פורטלים באינטרנט שאפשר להיעזר בהם לטובת השוואת המחירים ומחקר השוק המקדים.

למה לערוך השוואת מחירים בין טכנאים להתקנת פתרונות חימום

יהיה חשוב להסתייע בטכנאי גז מורשים, ובמורשים בלבד. ולא פחות יהיה חשוב: לערוך השוואת מחירים בין טכנאי גז מוסמכים. זאת, מכיוון שלאחר השוואת המחירים תוכלו גם לסקור את ההמלצות על אנשי המקצוע השונים. ברוב המקרים, תוכלו לסקור את ההמלצות באתרי האינטרנט של אנשי המקצוע השונים.
אם לאנשי המקצוע אין אתרי אינטרנט פעילים, בד"כ תוכלו לקבל את ההמלצות מהפורטל שבו נעזרתם בכדי לערוך את השוואת המחירים. כך או כך, בכל מקרה ההשוואה תהיה מומלצת עד כדי הכרחית כמעט. מעבר לכך שתחסכו כסף כנראה, תוכלו גם לבחון את ההמלצות על אנשי המקצוע השונים.

פתרונות חימום מבוססי גז

אם אתם מחפשים אחר פתרונות חימום גז, אתם יכולים להתקין למשל קמין גז ותנורים למיניהם, אבל בהחלט לא רק. בימינו אפשר אפילו להתקין חימום גז תת רצפתי יעיל וחסכוני במיוחד. אמנם ההתקנה תהיה די יקרה, אבל בטווח הארוך מדובר בפתרון חימום שיכול לחסוך לכם לא מעט כאב ראש וכסף.
בין אם אתם מחליטים להתקין פתרון חימום כזה או אחר, בכל מקרה תערכו לפני כן מחקר שוק מקדים. בין היתר, תבצעו גם השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים והמוצרים בשוק. ככה פועלים היום צרכנים חכמים.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print