בלוג

רעיונות לחיפויים מאחורי קמין – כל האפשרויות שיכולות לעצב מחדש את הבית שלכם

הבית שלנו הוא הדבר החשוב לנו ביותר בעולם מלבד המשפחה שלנו ולכן עלינו להשקיע את מירב המאמצים שלו בעיצוב הבית כדי שנרגיש בו הכי טוב והכי בנוח שאפשר. לעיצוב של הבית יש השפעה ישירה כמובן על האווירה בבית, על התחושה בבית ועל האנרגיות בבית ולהחלטה באיזה עיצוב נבחר יש משקל רב מאוד ולכן עלינו לקחת בחשבון את כל האופציות.
חיפוי קיר מאחורי קמין

חיפוי קירות הפך בשנים האחרונות לתחום מגוון ורחב. אם בעבר היו מספר האופציות מועטות, הרי שהיום אין גבול לדמיון ואין סוף ליכולת שלנו לעשות ככל העולה על רוחנו בבית מבחינת חיפויי הקירות.

האופציות העומדות לפנינו הן פשוט בלתי נגמרות ובין היתר נוכל למצוא ברשימת האפשרויות שלנו חיפויי קירות עם לבנים גדולות מסודרות בשורה ישרה, לבנים קטנות מסודרות באופן לא סימטרי, חיפוי במגוון צבעים כאשר לבן או שחור הן רק שתיים מהאפשרויות, חיפויים חלקיים על חלק מהקיר ולא על כולו וזו רק רשימה חלקית בלבד. אם בעבר היינו רוצים לשדרג את הקירות בבית, הייתה לנו רק את האופציה של לצבוע אותם והרי שהיום חיפויי הקיר מאפשרים לנו מגוון גדול יותר של עיצובים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את החיפוי המתאים לכם והמתאים לאופי הבית שלכם ואתם בדרך הנכונה.

להכניס לבית מראה חדש לחלוטין

לפעמים על מנת לשנות את העיצוב בבית מהקצה אל הקצה אנחנו צריכים לעשות פעולה אחת קטנה, לא תמיד צריך לשבור את כל הקירות בבית כדי לראות את השינוי ובמקרה שלנו בהחלט אפשר לומר שחיפוי לקירות יכול לעשות את ההבדל הגדול. חיפוי קירות פנים מכניס לבית מראה חדש, מאיר אותו באור חדש ומעצב אותו בצורה אחרת לגמרי ממה שהתרגלתם לראות בכל פעם שנכנסת בדלת. מדובר בשינוי שלא דורש מכם מחיר גבוה ולא דורש מכם מאמץ מיוחד. בצורה קלה ומהירה אתם יכולים לעשות שינוי אדיר בביתכם ואם אתם נכנסים כל ערב הביתה אחרי העבודה ומרגישים שזה לא העיצוב שאתם רוצים הגיע הזמן לשינוי.

בזמן שאת חלקכם מטרידה השאלה כמה עולה חיפוי קיר יש אחרים שזה רק השלב הראשון בדרך לשינוי הגדול בביתם. אחת האופציות המיוחדות ביותר היא לשלב עם חיפויי הקיר גם קמין חדש שיכול להיות בתור הקיר או לצאת מתוך התקרה ולמעשה חיפוי הקיר הוא רק חלק קטן בתוך העיצוב הגדול והשלם שהם מתכננים. קמין בבית לא רק מחמם אתכם בימי החורף הקרים, לא רק מכניס לבית אווירה חמימה ונעימה ולא רק משדרג בצורה משמעותית את התחושה של כל דיירי הבית, אלא הוא גם משנה מקצה לקצה את העיצוב בבית והופך את הבית שלכם למעין בית עם גוון של פעם, בית שכל מי שמגיע לבקר אתכם היה שמח להתגורר בו.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print