בלוג

מדוע הקיץ הוא בדיוק הזמן לרכוש קמין לחורף?

למרות שבקיץ רובנו לא יכולים לחשוב על חימום כלל, וכל מה שנרצה הוא למצוא את הדרכים היעלות ביותר להתרענן, זהו דווקא הזמן המושלם למצוא את מערכת החימום האופטימלית לבית שלכם. אחת מאפשרויות החימום האופציונליות אלו קמינים, מערכת חימום יעילה ובעלת היסטוריה ארוכת שנים. ישנם סוגים שונים של קמינים אשר נבדלים זה מזה בגודל, בעיצוב וגם בשיטת הפעולה שלהם כאשר הבחירה תלויה בהעדפה אישית וגם בסדר גודלו של התקציב. מעבר לכך, הקמין שתבחרו לא רק יחמם את החלל אלא יתרום לו מבחינה עיצובית, תוך שהופך לאלמנט דקורטיבי מיוחד ומרכזי. ואם שאלתם את עצמכם מתי הזמן המושלם להתקין אחד, הקיץ הוא התזמון המושלם, מסיבות שונות וטובות דברים טובים לוקחים זמן
למה כדאי לרכוש קמין בקיץ

התקנה של קמין זהו תהליך שאורך זמן. ישנם קמינים אשר דורשים גם התקנה של מערכת אוורור כמו ארובה למשל. קמיני גז דורשים הנחה של צינורות גז ורוב הקמינים זקוקים למקום ייעודי, תכנית בנייה ואישורי בנייה כיוצא מכך. כאשר אתם מתחילים עם התהליך בקיץ, יהיה לכם מספיק זמן לבצע את ההתקנה, על כל הכרוך בה, ביעילות ולא בחיפזון. בנוסף אם מתגלות בעיות או תקלות, יש מספיק זמן כדי לבצע התאמות.

מבצעי קיץ על קמין - אורטל קמינים

עונות השנה משפיעות על ביקוש והיצע

המון פעמים עלויות של מוצרים ושירותים משתנות בהתאם לעונות השנה, ומכיוון שהקיץ זו אינה עונת הקמינים, אפשר למצוא מבצעים ומחירים יותר משתלמים כתוצאה מהביקוש הנמוך יותר. לעומת זאת בחורף, כולם נזכרים שיש צורך בפתרון חימום, כך הביקוש עולה ועמו עולים המחירים בהתאם. למעשה, גם עלויות ההתקנה עשויות להיות מושפעות מעונת השנה, לכן אם חיסכון עומד בראש סדר העדיפויות שלכם, אין זמן טוב יותר לקנות קמין מאשר הקיץ.

שעון קיץ מעניק לכם יותר זמן

הקיץ הוא הזמן האידיאלי לבצע עבודות בנייה והתקנה מכל סוג ולו רק בגלל הימים הארוכים ומזג האוויר האופטימלי. תנאי מזג אוויר קשים יכולים לסבך, ואף לא פעם לדחות, את כל תהליך ההתקנה, לעיתים ההתקנה גם עשויה להימשך זמן רב יותר בגלל אתגרי מזג אוויר. לעומת זאת בקיץ יש פחות אירועי מזג אוויר לא צפויים, מה גם שמזג האוויר מושלם לעבודות בנייה והתקנה מסוגים שונים.

אין לחץ

ישנם המון סוגים של קמינים, בשלל דגמים ועיצובים. בחירת הקמין המושלם לבית שלכם עשויה להיות מאתגרת, וכאשר עליכם להחליט מעכשיו לעכשיו, לא פעם ההחלטה תהה נמהרת ותתבצע תחת לחץ ולכן לא תיקח בחשבון את מכלול התנאים שיש לשקול כאשר בוחרים קמין. התחלה מוקדמת של התהליך כבר במהלך הקיץ תעניק לכם מספיק זמן כד לשבת, לבחון את הדגמים השונים, להבין את הצרכים שלכם ולהגיע לבחירות הנכונות והטובות ביותר עבורכם.

לסיכום, אל תחכו לחורף כדי לבחור את מערכת החימום הטובה ביותר עבורכם. הכינו הכל כבר הקיץ, כך שבבוא החורף תוכלו כבר ליהנות מקמין איכותי ומעוצב בלב הבית שלכם!

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print