פרופיל חברה

מי אנחנו?

עוד משחר ההיסטוריה הצליחה האש למשוך אותנו אליה. היא מהפנטת, מחממת, מרגיעה, ומשמשת כמקום מרכזי בבית אשר סביבה מתכנסים אורחים ובני משפחה. אנחנו באורטל קמינים משדרגים כבר יותר מ-30 שנה את נוכחות האש בסביבת המגורים, ומשלבים אותה בקמיני יוקרה מתקדמים הנמכרים בכל רחבי העולם. להבות האש על צורותיהן השונות והחום שהן מפיצות, מגדירות מחדש את חלל הבית ומעניקות לו אופי מיוחד עם נראות שאי אפשר להתעלם ממנה.

הקמינים שלנו מציעים טכנולוגיה חדשנית, עיצוב מרהיב ומושך עם הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים, ובטיחות ללא פשרות. אלו הסיבות שהובילו גם מעצבים, אדריכלים וקבלנים לבחור באורטל קמינים.

והנה עוד כמה סיבות חשובות:

איכות ייצור מושלמת
המוניטין של אורטל קמינים נשען על איכות ייצור מושלמת, גימור מדויק, תקני בטיחות מחמירים והתקנה קלה. לצד מבחר דגמים רחב ושירות כלל עולמי, הבחירה באורטל
טבעית וברורה. בנוסף, הקמינים והפתרונות המגוונים שלנו מבטיחים עמידה בתקני בטיחות ונוחות שימוש מרבית.

אסתטיקה וטכנולוגיה מתקדמת
עיצוב הקמינים מתחלף בהתאם לטכנולוגיה העדכנית ביותר ולטרנדים בתחום, אבל אנו יודעים היטב שקמין איכותי חייב לשלב עיצוב יוצא דופן עם טכנולוגיה עילית. הקמינים של אורטל מאפשרים לכם לשלוט על האש בשלט רחוק, מרהיבים ביופיים ובטוחים מאוד לשימוש ולתחזוקה. לכן אנו מתכננים אותם בהתאם לדרישות הקפדניות ביותר מצד אדריכלים, מעצבים, בנאים ובעלי בתים ועסקים.

שירות גלובלי – בכל העולם
המהנדסים והמעצבים של אורטל שוקדים רבות על מנת להעניק לכם מענה ברחבי העולם. אנו מציעים פריסה גלובלית המחויבת למצוינות מובילת שוק, לשירות איכותי ולתמיכה טכנית עבור הלקוחות, הקבלנים ושותפינו העסקיים בענף.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל עשרות אלפי לקוחות מרוצים – וליהנות מחורף נעים, מעוצב וחמים עם אורטל קמינים.