בלוג

קמין גז מודרני לשדרוג העיצוב וערכו של הנכס

קמין גז הוא אחד הפריטים המרהיבים ביותר שאתם יכולים להוסיף לכל דירה ולדרך משתלמת לעלות את ערכו של כל נכס. העיצובים המודרניים והטוויסט הדקורטיבי שנמצא בכל הדגמים האחרונים, הופכת אותם לרכישה שפשוט מחזירה את ערכה עם ריבית של ממש. מחפשים דרך להעלות את הערך של הנכס שלכם? כנראה שמצאתם.

פתרון דקורטיבי שלא דורש שיפוץ יקר

בניגוד לקמינים מהדור הישן, קמין גז מודרני אינו דורש כל שיפוץ או החלפה של תשתיות הדירה שלכם. ניתן להוסיף אותו לכל חלל וליהנות מפתרון פונקציונלי שגם נראה נפלא וגם משדרג את הערך של כל נכס. למעשה, על ידי בחירה בדגם שמתאים לקונספט של כל נכס ולסגנון העיצובי הקיים – אפשר ליהנות מפריט מרהיב שמעניק תחושה נפלאה.

אפשרות לתחום באופן חכם כל חלל בדירה שלכם

משום שיש קמינים במבחר עשיר של מידות ועיצובים, ניתן לתחום בעזרתם כל חלל באופן מושלם. מעצבי פנים רבים משתמשים בקמינים גדולים בכדי ליצור אי של ממש במרכז הסלון ולסתום גומחות שנמצאות בצדדי הקירות. בנוסף, ניתן לקבל קמינים על פי מידה וקמינים פינתיים לדירות קטנות יותר, לדירות סטודיו וללופטים שונים.

שיפור המראה של הנכס שלכם בתוך שניות

משום שכל הדגמים המודרניים מגיעים במבחר של עיצובים עוצרי נשימה, הם מאפשרים לכם לשפר את החזות של כל נכס בתוך שניות. על ידי הוספה של קמין גז מעוצב ובחירה באחת מבין שפע הדגמים של חברת אורטל, ניתן לייצר לוק מתוחכם בכל חלל ולהוסיף אלמנט עיצובי מנצח. אלמנט עיצובי שגורם להבדל מהותי – כבר מרגע הכניסה.

 השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך כאחד

מכיוון שהעלות שכל נכס מושפעת גם מההוצאות העתידיות שהוא דורש, אין ספק שבחירה בקמין גז היא בחירה חכמה להעלאת שוויי הדירה. קמין גז מאפשר לכל מי שירכוש את הנכס שלכם לדעת שבגזרת החימום הוא צפוי לחסוך מאות שקלים מדי שנה. ואם זה לא מספיק, הרי שכעת הנכס שלכם הוא גם אקולוגי יותר ואטרקטיבי לשוחרי איכות הסביבה.

אפשרות ליצור דירה מרהיבה ונכס בלתי נשכח

לא פחות חשוב מהעלאה של ערך הנכס, היא יצירה של חוויה מרגשת ובלתי נשכחת. קמין גז אשר מופעל בעוצמה בימי החורף הגשומים, יעניק לכם בטחון מוחלט שאת הנכס שלכם אף אחד לא ישכח. כך, אתם יכולים ליהנות מפתרון דקורטיבי מושלם שגם הופך את החיים בבית למהנים יותר וגם מעלים את ערכו של כל נכס.

 לסיכום: אם אתם רוצים להעלות את השווי של הנכס או לשדרג את עיצוב הדירה – קמין גז צריכה להיות הבחירה הראשונה שלכם. העובדה שמדובר בפריט אשר עומד בזכות עצמו ומעניק אלמנט עיצובי לכל חלל, הופכת אותו לפתרון עיצובי מן השורה הראשונה.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print