בלוג

קמין זכוכית – פתרון החימום המושלם לימי החורף הקרים

קמין זכוכית - אורטל קמינים

איך לבחור קמין זכוכית?

ברוב הקמינים המודרניים משולבת דלת זכוכית – זכוכית צריכה מספר תכונות ייחודיות כדי שתהיה מתאימה עבור קמין. אחת התכונות הכי חשובות שצריכות להיות בזכוכית היא עמידות של עד 750 מעלות. בנוסף, זכוכית הקמין חייבת להיות מחוסמת, וחזקה מאוד ובמקביל גמישה מספיק כדי להיות עמידה בפני שינויי הטמפרטורה החדים של הקמין, ושלא יוצרו בה סדקים.
מומלץ להשתמש זכוכית איכותית, של חברה מוכרת עם המלצות. כמו כן, חשוב שלמוצר תהיה אחריות – קיימות חברות רבות שמספקות קמינים, וחשוב לבחור חברה שמספקת איכות ורמת שירות גבוהה. כמו כן, רוב הקמינים שמשולבים עם זכוכית הם יחסית קומפקטיים – קמין קטן גם מחמם מאוד, וגם ידידותי לסביבה כי הוא לוקח פחות אנרגיה.

קמין זכוכית – יתרונות

קמי עם דלת זכוכית

כאמור, דלתות הזכוכית מסייעות לחומרי הבערה להישרף טוב יותר. ובנוסף קמין המשולב בדלתות זכוכית מקנה מראה יוקרתי ואסתטי בחלל – כלומר, הקמין לא רק משמש כאמצעי חימום, הוא גם יוסיף לכם המון יופי ואור. כמו כן, עם דלתות זכוכית, יעילות האנרגיה משתפרת מאוד, על אח מסורתי ללא דלתות יותר קשה לשלוט, ולעיתים הוא מתקשרה לספק את כמות החום הרצויה.

בנוסף, דלתות אח מזכוכית מפחיתות את הסיכונים הכרוכים בשריפת בולי עץ באח פתוח. הם חזקים יותר ממסכי רשת ופועלים כמחסום הגנה למניעת ניצוצות ושריפת גחלים מבריחת האח, והתפרצות של שריפות.

 

לסיום, לקמין זכוכית יש מספר רב של יתרונות פרקטיים בחלל, ואם זה לא מספיק הוא גם יוסיף לכם פן עיצובי נוסף, ויהפוך את הבית שלכם לבלתי נשכח עבור האורחים והמשפחה שמגיעה להתארח אצלכם. באמצעות הקמין גם תחסכו חשמל, לא תצטרכו להתעסק בענייני תחזוקה שוטפת וגם תשמרו על החום בבית לאורך כל תקופת החורף – מומלץ מאוד.

 

עוד מהבלוג

קמין הוא לרוב הלב של הבית, מספק חמימות ומוקד למפגשים משפחתיים ולערבים נעימים. שילוב אח בעיצוב הפנים של ביתכם יכול לשפר את המשיכה האסתטית ואת הפונקציונליות של חלל המגורים. בעמוד זה תמצאו כמה רעיונות יצירתיים לשילוב קמינים בסגנונות עיצוב פנים שונים, יחד עם טיפים על קישוטי הקמין, סידור רהיטים ובחירת...
כשזה מגיע ליצירת אווירה נעימה וחום משלים בבית, קמין הוא הבחירה האולטימטיבית. עם התקדמות הטכנולוגיה, לבעלי בתים יש כעת בחירה בין קמיני גז מסורתיים ובין קמינים חשמליים מודרניים. כל אפשרות מציעה מערך יתרונות ושיקולים משלה, מה שהופך את הבחירה בין 2 האפשרויות לעניין של העדפה אישית ופרקטיות. בעמוד זה נעמיק...
בתחום הנוחות והאווירה הביתית, מעט דברים מעוררים את הקסם הנעים של קמין. עם זאת, קמין עצים או גז מסורתיים מגיעים עם סט משלהם של אתגרים ומגבלות. לעומתם, קמין חשמלי מהווה פתרון מודרני שלא רק מציע חמימות ואווירה, אלא גם מביא עמו שלל יתרונות נוספים לשולחן. בואו נעמיק ביתרונות שהופכים קמינים...
שתפו מאמר