בלוג

כך תשדרגו פלאים את הגוון העיצובי של הנכס שלכם

שדרוג הגוון העיצובי של הנכס שלכם עשויה להיות משימה של ממש. יחד עם זאת, במידה ותשתמשו נכון במלוא הפוטנציאל העיצובי שיש בכל קמין, אתם תוכלו ליצור אווירה ייחודית בכל דירה ולשפר את הלוק העיצובי של כל חדר. הנה כמה דרכים שבה קמין קטן יעשה לכם הבדל גדול.
קמין תלוי

השתמשו בתאורה הייחודית שמפיק כל קמין גז סטנדרטי

מכיוון שהגוון העיצובי של כל נכס מושפעת באופן ישיר מסוג התאורה הקיים, אתם לא יכולים להסתפק בתאורה הסטנדרטית שלכם. על ידי הוספה של קמין גז אתם תוכלו להעניק לכל חלל מראה ייחודי ולהשפיע על הגוון הסופי של כל רהיט. למעשה בחירה בכל קמין תאפשר לכם לצמצם את השימוש בתאורה הקלאסית וליהנות מתאורת אש טבעית.

נצלו את המראה הכפרי שמעניק הקמין

קמינים הם מזמן לא רק דרך להסיק את הדירה שלכם אלא אופציה דקורטיבית שכדאי לכם לשקול. קמינים מספקים תחושה של רטרו בכל חלל, מוסיפים נגיעות של פעם בכל קונספט עיצובי נבחר ועוזרים לכם להקנות לוק ייחודי לכל חדר. הקמינים מתאימים באופן מושלם לרצפות פרקט ועוזרים לכם להשיג את המראה הכפרי שתמיד חלמתם עליו.

 

 

בחרו בטוויסט האלגנטי שיש לקמין להציע לכם

כמעט ואין אביזרים שמשלבים פונקציונליות ודקורטיביות באופן אינהרנטי כמו הקמין. למרות  (ואולי בגלל) שעברו מאות שנים מהרגע שהקמינים הראשונים הגיחו לאוויר העולם, הקמינים עדיין שומרים על הלוק האלגנטי שהם מעניקים לכל חלל. כך, שגם היום קמין יפיפה ישדרג את הסטייל העיצובי של כל בית ויוסיף לו ערך מוסף.

הפכו כל סנטימטר לפנינה עיצובית של ממש

חשוב לנצל את מגוון הסוגים והדגמים של הקמינים שיש כיום בשוק בכדי לנצל כל מילימטר שעומד לרשותכם בתבונה ולשפר את חזות הדירה. קמין גז שיורד מן התקרה ומפאר את חלל המגורים הראשי, מאפשר לכם לשדרג את העיצוב של כל נכס ולספק אמירה אישית בקלות ובמחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

אל תוותרו על פלטת הצבעים הנכונה

שימו לב שאתם מנצלים נכון את פלטת הגוונים הדומיננטית שקיימת לכם בנכס ומחזקים את הנקודות החלשות שלו. במידה והנכס שלכם מורכב מצבעים חמים, דווקא הלוק של הקמינים הלבנים תעשה את העבודה. במידה והנכס שלכם מורכב מצבעים קרים, זהו בדיוק המקום להוסיף נגיעות של קמינים חומים ולשכוח מהאופציה המטאלית.

שורה תחתונה: קמין הוא פתרון עיצובי שאתם חייבים לשקול והדרך שלכם לשדרג את הגוון העיצובי של הנכס שלכם בקלות ובמהירות.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print