בלוג

כך תשדרגו פלאים את הגוון העיצובי של הנכס שלכם

קמין תלוי

השתמשו בתאורה הייחודית שמפיק כל קמין גז סטנדרטי

מכיוון שהגוון העיצובי של כל נכס מושפעת באופן ישיר מסוג התאורה הקיים, אתם לא יכולים להסתפק בתאורה הסטנדרטית שלכם. על ידי הוספה של קמין גז אתם תוכלו להעניק לכל חלל מראה ייחודי ולהשפיע על הגוון הסופי של כל רהיט. למעשה בחירה בכל קמין תאפשר לכם לצמצם את השימוש בתאורה הקלאסית וליהנות מתאורת אש טבעית.

נצלו את המראה הכפרי שמעניק הקמין

קמינים הם מזמן לא רק דרך להסיק את הדירה שלכם אלא אופציה דקורטיבית שכדאי לכם לשקול. קמינים מספקים תחושה של רטרו בכל חלל, מוסיפים נגיעות של פעם בכל קונספט עיצובי נבחר ועוזרים לכם להקנות לוק ייחודי לכל חדר. הקמינים מתאימים באופן מושלם לרצפות פרקט ועוזרים לכם להשיג את המראה הכפרי שתמיד חלמתם עליו.

 

 

בחרו בטוויסט האלגנטי שיש לקמין להציע לכם

כמעט ואין אביזרים שמשלבים פונקציונליות ודקורטיביות באופן אינהרנטי כמו הקמין. למרות  (ואולי בגלל) שעברו מאות שנים מהרגע שהקמינים הראשונים הגיחו לאוויר העולם, הקמינים עדיין שומרים על הלוק האלגנטי שהם מעניקים לכל חלל. כך, שגם היום קמין יפיפה ישדרג את הסטייל העיצובי של כל בית ויוסיף לו ערך מוסף.

הפכו כל סנטימטר לפנינה עיצובית של ממש

חשוב לנצל את מגוון הסוגים והדגמים של הקמינים שיש כיום בשוק בכדי לנצל כל מילימטר שעומד לרשותכם בתבונה ולשפר את חזות הדירה. קמין גז שיורד מן התקרה ומפאר את חלל המגורים הראשי, מאפשר לכם לשדרג את העיצוב של כל נכס ולספק אמירה אישית בקלות ובמחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

אל תוותרו על פלטת הצבעים הנכונה

שימו לב שאתם מנצלים נכון את פלטת הגוונים הדומיננטית שקיימת לכם בנכס ומחזקים את הנקודות החלשות שלו. במידה והנכס שלכם מורכב מצבעים חמים, דווקא הלוק של הקמינים הלבנים תעשה את העבודה. במידה והנכס שלכם מורכב מצבעים קרים, זהו בדיוק המקום להוסיף נגיעות של קמינים חומים ולשכוח מהאופציה המטאלית.

שורה תחתונה: קמין הוא פתרון עיצובי שאתם חייבים לשקול והדרך שלכם לשדרג את הגוון העיצובי של הנכס שלכם בקלות ובמהירות.

עוד מהבלוג

קמין הוא לרוב הלב של הבית, מספק חמימות ומוקד למפגשים משפחתיים ולערבים נעימים. שילוב אח בעיצוב הפנים של ביתכם יכול לשפר את המשיכה האסתטית ואת הפונקציונליות של חלל המגורים. בעמוד זה תמצאו כמה רעיונות יצירתיים לשילוב קמינים בסגנונות עיצוב פנים שונים, יחד עם טיפים על קישוטי הקמין, סידור רהיטים ובחירת...
כשזה מגיע ליצירת אווירה נעימה וחום משלים בבית, קמין הוא הבחירה האולטימטיבית. עם התקדמות הטכנולוגיה, לבעלי בתים יש כעת בחירה בין קמיני גז מסורתיים ובין קמינים חשמליים מודרניים. כל אפשרות מציעה מערך יתרונות ושיקולים משלה, מה שהופך את הבחירה בין 2 האפשרויות לעניין של העדפה אישית ופרקטיות. בעמוד זה נעמיק...
בתחום הנוחות והאווירה הביתית, מעט דברים מעוררים את הקסם הנעים של קמין. עם זאת, קמין עצים או גז מסורתיים מגיעים עם סט משלהם של אתגרים ומגבלות. לעומתם, קמין חשמלי מהווה פתרון מודרני שלא רק מציע חמימות ואווירה, אלא גם מביא עמו שלל יתרונות נוספים לשולחן. בואו נעמיק ביתרונות שהופכים קמינים...
שתפו מאמר