בלוג

טכנולוגית COOL WALL אשר תאפשר לכם להתקין קמין בכל סוגי הקירות בבית

outstanding fireplace

בזמנים עברו תפקידו של הקמין הממוצע היה פשוט לחמם את חלל הבית. כיום הקמין עבר אינספור שדרוגים וכתוצאה מכך הפך לנקודה המרכזית בבית.

אחד האתגרים עם קמינים מסורתיים לשרפת עץ, כמו גם עם רוב הדגמים של פעם באוורור ישיר, הוא המגבלה על החומרים שבהם ניתן להשתמש בסביבת פתח הקמין. בדרך כלל לא היה ניתן להציב יצירות אמנות, אלקטרוניקה וחומרי גימור קיר כגון עץ, שיש ופלדה בסביבתם של קמינים מסורתיים, עקב החום הרב שהיחידות מפיקות.

טכנולוגיה חדשנית. אינסוף אפשרויות עיצוב.

הקמינים בטכנולוגיית Cool Wall של אורטל שונים מכך לחלוטין. טכנולוגיית Cool Wall החדשנית מאפשרת זרימה חופשית של אוויר קריר בין האח לקירות שסביבו, מה שהופך את הקמין ליעיל ביותר בשוק, בטוח לשימוש ובנוסף יוצר אינסוף אפשרויות עיצוב.

היתרונות של אורטל קמינים

מותגי קמין אחרים עשויים להפיק טמפרטורה של 280-380 מעלות פרנהייט, 0-6 אינץ' מעל לקמין, ואילו אורטל מצמצמת מספר זה ל-160 מעלות בערך, 0-6 אינץ' מעל לקמין. עם הפרש טמפרטורות עצום כזה, ניתן להשתמש בחומרים מסוימים, אשר בדרך כלל מתעוותים או נסדקים כאשר הם נחשפים לחום גבוה.

לרוב המותגים המתחרים, המשתמשים בקמינים פונקציונליים, נדרש אזור מרווח של חומרים לא-בעירים, אולם אורטל מאפשרת שימוש בגימור בעיר עד למשטח הזכוכית.

כעת נדגיש כמה מגימורי הקיר שבהם ניתן להשתמש עם הקמינים של אורטל.

שילוב הקמין על קירות מעץ 

עץ צפוי להתעוות, להתבקע, לדהות או להיסדק לאורך זמן כאשר הוא קרוב מדי למקור חום ניכר, כגון קמין. כמו כן, השימוש בחומרי עץ קרוב לפני השטח של קמין טיפוסי עלול להוות סכנת שריפה ולעמוד בניגוד לקודים עירוניים. משום שהקמינים של אורטל מתוכננים עם טכנולוגיית Cool Wall חדשנית, ניתן להשתמש בעץ (בהתאם למצבו ולתכולת הלחות שלו) בסמוך לפתח הקמין או במרחק של כמה אינצ'ים ממנו.

Otal Fireplaces

קמין על קיר קוורץ ושיש

קוורץ ושיש עשויים להיסדק, להמס, להתעוות או לדהות בקלות עקב החום שרוב הקמינים מפיקים. לחומרים אלה ייגרם נזק בטווח של 170 עד 280 מעלות פרנהייט, אולם אורטל נותנת לך את החופש לעצב ללא דאגות.

קמינים על קירות מתכת 

מתכת היא חומר מוליך חום מטיבה, מה שעשוי להגביל מאוד את השימוש בה בסביבת קמינים בעבר. הטכנולוגיה של אורטל מאפשרת להשתמש בגימור מתכת מסביב לפתח הקמין ובקירות שסביבו. חומר מתכתי המוצב בסמוך לקמינים של אורטל לא יתחמם יותר על המידה ולא יתעוות, מה שפותח עולם שלם של אפשרויות עבור מעצבים, מעיצובי פלדה בהשראה תעשייתית ועד למוטיבים מקושטים של אריחי מתכת.

Cool Wall Technology

יתרונות נוספים של טכנולוגיית Cool Wall של אורטל

הטכנולוגיה של אורטל קמינים מאפשרת לשלב יצירות אמנות, רקמה ופריטים דקורטיביים נוספים מעל לפתח הקמין וסביבו. שטח זה, שבדרך כלל מאלץ התפשרות על חומרים כאשר משתמשים במקור חום חזק כל כך, הופך באחת ללוח היצירה של המעצב. הקיר מסביב בתמונה שלמטה, לדוגמה, עשוי מבד. ניתן גם להציב מעל הקמינים של אורטל טלוויזיות שטוחות, ליצירת מרחב בידור חמים ומזמין לכל המשפחה.

Ortal Fireplace Cool Wall

כבר יותר מ-30 שנה שאורטל מובילה את הענף עם עיצובי קמין חדשניים שהם מרשימים ומתוחכמים לא פחות מאשר פונקציונליים. למידע נוסף על האופן שבו הקמינים של אורטל יכולים לשנות לחלוטין את מרחבי המגורים והמסחר שלך, צור עמנו קשר בטלפון 818-238-7000 (ארה"ב).

Sources

Download

עוד מהבלוג

קמין הוא אחד מהפריטים הכי יפים שאפשר לשלב בכל סוג של עיצוב. בין אם אתם מעצבים את הבית, העסק או את החנות שלכם – הקמין יכול להוסיף לה המון בנראות הויזואלית שלה, ולתת לה נפח הרבה יותר אינטימי, חם ומשפחתי. אם אתם רוצים להקים לעצמכם חנות משולבת קמין יש כמה דברים שתצטרכו לקחת בחשבון, משום שמדובר על פריט שמצד אחד הוא מאוד יפה ומוסיף, אבל מצ...
הקמין הפך לפריט ויזואלי ופרקטי המככב בבתים רבים ותורם ביופיו ובחום שלו לאווירה ולשהייה בחלל. נבחרת הקמינים כוללת דגמים שונים הפועלים על חשמל, גז, אש וכדומה ומופיעים בשלל עיצובים מחומרים שונים. הם ניתנים למיקום והטמעה בווריאציות שונות כולל תחת האי במטבח, על קיר מרכזי בסלון, קמין המרחף מלמעלה בלב החדר ועוד. ...
קמין איכותי מהווה תוספת דקורטיבית ופונקציונלית כאחד לכל אזור בבית: הוא מאפשר לכם ליהנות מתוספת עיצובית שמושכת את תשומת הלב כבר מהשנייה הראשונה ולהפיג את הקור בעונה הגשומה. אז אם קיבלתם כבר החלטה שגם לכם מתאים קמין ואתם רק רוצים לבדוק היכן למקם אותו בדירה, הגעתם למקום הנכון....
שתפו מאמר