בלוג

טכנולוגית COOL WALL אשר תאפשר לכם להתקין קמין בכל סוגי הקירות בבית

outstanding fireplace

בזמנים עברו תפקידו של הקמין הממוצע היה פשוט לחמם את חלל הבית. כיום הקמין עבר אינספור שדרוגים וכתוצאה מכך הפך לנקודה המרכזית בבית.

אחד האתגרים עם קמינים מסורתיים לשרפת עץ, כמו גם עם רוב הדגמים של פעם באוורור ישיר, הוא המגבלה על החומרים שבהם ניתן להשתמש בסביבת פתח הקמין. בדרך כלל לא היה ניתן להציב יצירות אמנות, אלקטרוניקה וחומרי גימור קיר כגון עץ, שיש ופלדה בסביבתם של קמינים מסורתיים, עקב החום הרב שהיחידות מפיקות.

טכנולוגיה חדשנית. אינסוף אפשרויות עיצוב.

הקמינים בטכנולוגיית Cool Wall של אורטל שונים מכך לחלוטין. טכנולוגיית Cool Wall החדשנית מאפשרת זרימה חופשית של אוויר קריר בין האח לקירות שסביבו, מה שהופך את הקמין ליעיל ביותר בשוק, בטוח לשימוש ובנוסף יוצר אינסוף אפשרויות עיצוב.

היתרונות של אורטל קמינים

מותגי קמין אחרים עשויים להפיק טמפרטורה של 280-380 מעלות פרנהייט, 0-6 אינץ’ מעל לקמין, ואילו אורטל מצמצמת מספר זה ל-160 מעלות בערך, 0-6 אינץ’ מעל לקמין. עם הפרש טמפרטורות עצום כזה, ניתן להשתמש בחומרים מסוימים, אשר בדרך כלל מתעוותים או נסדקים כאשר הם נחשפים לחום גבוה.

לרוב המותגים המתחרים, המשתמשים בקמינים פונקציונליים, נדרש אזור מרווח של חומרים לא-בעירים, אולם אורטל מאפשרת שימוש בגימור בעיר עד למשטח הזכוכית.

כעת נדגיש כמה מגימורי הקיר שבהם ניתן להשתמש עם הקמינים של אורטל.

שילוב הקמין על קירות מעץ 

עץ צפוי להתעוות, להתבקע, לדהות או להיסדק לאורך זמן כאשר הוא קרוב מדי למקור חום ניכר, כגון קמין. כמו כן, השימוש בחומרי עץ קרוב לפני השטח של קמין טיפוסי עלול להוות סכנת שריפה ולעמוד בניגוד לקודים עירוניים. משום שהקמינים של אורטל מתוכננים עם טכנולוגיית Cool Wall חדשנית, ניתן להשתמש בעץ (בהתאם למצבו ולתכולת הלחות שלו) בסמוך לפתח הקמין או במרחק של כמה אינצ’ים ממנו.

Otal Fireplaces

קמין על קיר קוורץ ושיש

קוורץ ושיש עשויים להיסדק, להמס, להתעוות או לדהות בקלות עקב החום שרוב הקמינים מפיקים. לחומרים אלה ייגרם נזק בטווח של 170 עד 280 מעלות פרנהייט, אולם אורטל נותנת לך את החופש לעצב ללא דאגות.

קמינים על קירות מתכת 

מתכת היא חומר מוליך חום מטיבה, מה שעשוי להגביל מאוד את השימוש בה בסביבת קמינים בעבר. הטכנולוגיה של אורטל מאפשרת להשתמש בגימור מתכת מסביב לפתח הקמין ובקירות שסביבו. חומר מתכתי המוצב בסמוך לקמינים של אורטל לא יתחמם יותר על המידה ולא יתעוות, מה שפותח עולם שלם של אפשרויות עבור מעצבים, מעיצובי פלדה בהשראה תעשייתית ועד למוטיבים מקושטים של אריחי מתכת.

Cool Wall Technology

יתרונות נוספים של טכנולוגיית Cool Wall של אורטל

הטכנולוגיה של אורטל קמינים מאפשרת לשלב יצירות אמנות, רקמה ופריטים דקורטיביים נוספים מעל לפתח הקמין וסביבו. שטח זה, שבדרך כלל מאלץ התפשרות על חומרים כאשר משתמשים במקור חום חזק כל כך, הופך באחת ללוח היצירה של המעצב. הקיר מסביב בתמונה שלמטה, לדוגמה, עשוי מבד. ניתן גם להציב מעל הקמינים של אורטל טלוויזיות שטוחות, ליצירת מרחב בידור חמים ומזמין לכל המשפחה.

Ortal Fireplace Cool Wall

כבר יותר מ-30 שנה שאורטל מובילה את הענף עם עיצובי קמין חדשניים שהם מרשימים ומתוחכמים לא פחות מאשר פונקציונליים. למידע נוסף על האופן שבו הקמינים של אורטל יכולים לשנות לחלוטין את מרחבי המגורים והמסחר שלך, צור עמנו קשר בטלפון 818-238-7000 (ארה”ב).

Sources

Download

עוד מהבלוג

קמין הוא לרוב הלב של הבית, מספק חמימות ומוקד למפגשים משפחתיים ולערבים נעימים. שילוב אח בעיצוב הפנים של ביתכם יכול לשפר את המשיכה האסתטית ואת הפונקציונליות של חלל המגורים. בעמוד זה תמצאו כמה רעיונות יצירתיים לשילוב קמינים בסגנונות עיצוב פנים שונים, יחד עם טיפים על קישוטי הקמין, סידור רהיטים ובחירת...
כשזה מגיע ליצירת אווירה נעימה וחום משלים בבית, קמין הוא הבחירה האולטימטיבית. עם התקדמות הטכנולוגיה, לבעלי בתים יש כעת בחירה בין קמיני גז מסורתיים ובין קמינים חשמליים מודרניים. כל אפשרות מציעה מערך יתרונות ושיקולים משלה, מה שהופך את הבחירה בין 2 האפשרויות לעניין של העדפה אישית ופרקטיות. בעמוד זה נעמיק...
בתחום הנוחות והאווירה הביתית, מעט דברים מעוררים את הקסם הנעים של קמין. עם זאת, קמין עצים או גז מסורתיים מגיעים עם סט משלהם של אתגרים ומגבלות. לעומתם, קמין חשמלי מהווה פתרון מודרני שלא רק מציע חמימות ואווירה, אלא גם מביא עמו שלל יתרונות נוספים לשולחן. בואו נעמיק ביתרונות שהופכים קמינים...
שתפו מאמר