בלוג

שילוב של אסתטיקה וחדשנות – קמיני העץ התלויים כבשו את ישראל

הופכים את הפנטזיה החורפית למציאות

אם מאז ומתמיד התרשמתם לטובה מאותו אח עצים ביתי ורומנטי שהופיע בסרטים ובסדרות הטלוויזיה ואתם מכונים להישבע שאתם יכולים להריח את הריח המעושן אותו הוא מפיץ באותו סרט ולחוש באווירה הרומנטית ביתית, בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום גם אתם יכולים ליהנות מאותו פתרון חדשני ואסתטי בו מאוהבים בכל רחבי העולם, כולל במדינתנו הקטנה, פתרון חימום הנקרא: קמין עץ תלוי.

קמין עץ תלוי – על מה מדובר?

כאן מדובר על גרסה מודרנית ומרשימה ביותר לאותו אח הזכור לכם מסרטים, מגזינים וביקורים באירופה הקרה. קמין עץ תלוי שייך לסדרת הקמינים המודרניים. כאן מדובר על קמין עץ אידיאלי לחללים מודרניים של בתים פרטיים, דירות, משרדים ומרחבי תצוגה קטנים ואינטימיים בעבודה. למעשה, ניתן לומר שקמין עץ תלוי הפך לסמל סטטוס יוקרתי אשר מצליח להשתלב בכמעט כל חלל מעוצב. קמינים תלויים הם כאלו המנותקים מהרצפה, מרשימים ביופיים, במראה השונה שלהם ובאפשרות של הצבת פריטים שונים מתחת לקמין התלוי (אידיאלי גם לניקוי אותו החלל).

חימום או עיצוב?

חשוב לקחת בחשבון שקניית קמין עץ תלוי משמע קנייה של מוצר יוקרתי המעצב את החוויה באותו חלל בו מחליטים למקם אותו ושהוא יתפקד בדומה לאח פתוח. הוא ישרוף במהרה את העצים וישחרר את החום ישירות אל הארובה ולאחר מכן החוצה. כל מי שיהיה בסביבתו של אותו קמין יוכל ליהנות מיופיו ומתחושת החום, אך חשוב לקחת בחשבון שהחום דומיננטי יותר בקרבת אותו מקום בו הקמין מותקן וזאת בהשוואה אל אזור מרוחק יותר.

התקנת קמינים תלויים

כאן מדובר על משימה אשר צריכה להיעשות אך ורק על ידי מקצוענים ובקפדנות. תליית הקמין תיעשה באמצעות חלק ייעודי המתיישב על הגג מלמעלה. חלק מיוחד זה יקובע באמצעות ברגים מיוחדים המשמשים למטרת עיגון. לאחר מכן, הארובה תוברג לאותו החלק ולמטה נחבר את יחידת הקמין התלוי לארובה. חשוב לדעת שאיכות הארובה חשובה מאוד, שכן ככל שהארובה תהיה איכותית יותר כך יובטח לכם הנאה מהחום לכל אורך הארובה, דבר אשר ימנע מצב של כניסת עשן הביתה כאשר הקמין בוער.
נכון להיום, יש מגוון רחב של קמינים תלויים בטווח רחב של מחירים וגדלים. מלבד המחיר, חשוב שתיקחו בחשבון גם את מחיר ההתקנה וכמובן תמיד חשוב לוודא שהחברה בה אתם בוחרים לקנות את אותו קמין היא חברה מוכרת בעלת מוניטין נהדר המוכרת בזכות מוצריה האיכותיים, עבודת ההתקנה האיכותית ועוד.

מעוניינים לכוון גבוה ולהפוך את הבית שלכם לחוויה אסתטית חמימה ומרשימה?
חברת אורטל קמינים מציע לכם היצע רחב של קמיני עץ תוצרת SEGUIN הצרפתית
במגוון עיצובים, צבעים ודגמים.

עוד מהבלוג

קמין הוא אחד מהפריטים הכי יפים שאפשר לשלב בכל סוג של עיצוב. בין אם אתם מעצבים את הבית, העסק או את החנות שלכם – הקמין יכול להוסיף לה המון בנראות הויזואלית שלה, ולתת לה נפח הרבה יותר אינטימי, חם ומשפחתי. אם אתם רוצים להקים לעצמכם חנות משולבת קמין יש כמה דברים שתצטרכו לקחת בחשבון, משום שמדובר על פריט שמצד אחד הוא מאוד יפה ומוסיף, אבל מצ...
הקמין הפך לפריט ויזואלי ופרקטי המככב בבתים רבים ותורם ביופיו ובחום שלו לאווירה ולשהייה בחלל. נבחרת הקמינים כוללת דגמים שונים הפועלים על חשמל, גז, אש וכדומה ומופיעים בשלל עיצובים מחומרים שונים. הם ניתנים למיקום והטמעה בווריאציות שונות כולל תחת האי במטבח, על קיר מרכזי בסלון, קמין המרחף מלמעלה בלב החדר ועוד. ...
קמין איכותי מהווה תוספת דקורטיבית ופונקציונלית כאחד לכל אזור בבית: הוא מאפשר לכם ליהנות מתוספת עיצובית שמושכת את תשומת הלב כבר מהשנייה הראשונה ולהפיג את הקור בעונה הגשומה. אז אם קיבלתם כבר החלטה שגם לכם מתאים קמין ואתם רק רוצים לבדוק היכן למקם אותו בדירה, הגעתם למקום הנכון....
שתפו מאמר