בלוג

שילוב של אסתטיקה וחדשנות – קמיני העץ התלויים כבשו את ישראל

החורף מגיע בצעדי ענק ואנשים רבים מחפשים אחר אותו פתרון חימום מודרני אשר ישלב מימד אסתטי וחדשנות. כמענה לבקשה זאת נכנסים לתמונה קמיני העץ התלויים. במאמר זה נסביר אודות קמינים אלו ונסביר מדוע אלו הצליחו לכבוש את טעמם של ישראלים רבים בשנים האחרונות.

הופכים את הפנטזיה החורפית למציאות

אם מאז ומתמיד התרשמתם לטובה מאותו אח עצים ביתי ורומנטי שהופיע בסרטים ובסדרות הטלוויזיה ואתם מכונים להישבע שאתם יכולים להריח את הריח המעושן אותו הוא מפיץ באותו סרט ולחוש באווירה הרומנטית ביתית, בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום גם אתם יכולים ליהנות מאותו פתרון חדשני ואסתטי בו מאוהבים בכל רחבי העולם, כולל במדינתנו הקטנה, פתרון חימום הנקרא: קמין עץ תלוי.

קמין עץ תלוי – על מה מדובר?

כאן מדובר על גרסה מודרנית ומרשימה ביותר לאותו אח הזכור לכם מסרטים, מגזינים וביקורים באירופה הקרה. קמין עץ תלוי שייך לסדרת הקמינים המודרניים. כאן מדובר על קמין עץ אידיאלי לחללים מודרניים של בתים פרטיים, דירות, משרדים ומרחבי תצוגה קטנים ואינטימיים בעבודה. למעשה, ניתן לומר שקמין עץ תלוי הפך לסמל סטטוס יוקרתי אשר מצליח להשתלב בכמעט כל חלל מעוצב. קמינים תלויים הם כאלו המנותקים מהרצפה, מרשימים ביופיים, במראה השונה שלהם ובאפשרות של הצבת פריטים שונים מתחת לקמין התלוי (אידיאלי גם לניקוי אותו החלל).

חימום או עיצוב?

חשוב לקחת בחשבון שקניית קמין עץ תלוי משמע קנייה של מוצר יוקרתי המעצב את החוויה באותו חלל בו מחליטים למקם אותו ושהוא יתפקד בדומה לאח פתוח. הוא ישרוף במהרה את העצים וישחרר את החום ישירות אל הארובה ולאחר מכן החוצה. כל מי שיהיה בסביבתו של אותו קמין יוכל ליהנות מיופיו ומתחושת החום, אך חשוב לקחת בחשבון שהחום דומיננטי יותר בקרבת אותו מקום בו הקמין מותקן וזאת בהשוואה אל אזור מרוחק יותר.

התקנת קמינים תלויים

כאן מדובר על משימה אשר צריכה להיעשות אך ורק על ידי מקצוענים ובקפדנות. תליית הקמין תיעשה באמצעות חלק ייעודי המתיישב על הגג מלמעלה. חלק מיוחד זה יקובע באמצעות ברגים מיוחדים המשמשים למטרת עיגון. לאחר מכן, הארובה תוברג לאותו החלק ולמטה נחבר את יחידת הקמין התלוי לארובה. חשוב לדעת שאיכות הארובה חשובה מאוד, שכן ככל שהארובה תהיה איכותית יותר כך יובטח לכם הנאה מהחום לכל אורך הארובה, דבר אשר ימנע מצב של כניסת עשן הביתה כאשר הקמין בוער.
נכון להיום, יש מגוון רחב של קמינים תלויים בטווח רחב של מחירים וגדלים. מלבד המחיר, חשוב שתיקחו בחשבון גם את מחיר ההתקנה וכמובן תמיד חשוב לוודא שהחברה בה אתם בוחרים לקנות את אותו קמין היא חברה מוכרת בעלת מוניטין נהדר המוכרת בזכות מוצריה האיכותיים, עבודת ההתקנה האיכותית ועוד.

מעוניינים לכוון גבוה ולהפוך את הבית שלכם לחוויה אסתטית חמימה ומרשימה?
חברת אורטל קמינים מציע לכם היצע רחב של קמיני עץ תוצרת SEGUIN הצרפתית
במגוון עיצובים, צבעים ודגמים.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print