בלוג

התקנה חזיתית שקופה יפהפייה של 40H70 בסביבת מגורים בלב פאלו אלטו

עם דגש על קיימוּת, חומרים ידידותיים לסביבה ותכנון לגיול במקום, הבית לבש סגנון תעשייתי, עם עץ מקבילים חשוף ונגיעות של פלדה שחורה. אלמנט העוגן הוא הקמין ביישור אנכי של אורטל. בגובה שתי קומות, הוא נמצא מאחורי לוח פח ועטוף בגבס בגימור יד עם American Clay.

-מאת Tali Hardonag, אדריכלית-

בית קטן בפרויקט מאמצע המאה בשכונת Coastwise בלב פאלו אלטו עבר שיפוצים והרחבה ליצירת חלל זורם ופתוח לאירוח. הבית משלב אלמנטים כפריים עם צורות מודרניות, פיתוח הקונספט של חדר גדול שטוף אור.

להרחבת אורך המגרש, לגג התחתון יש בליטות עמוקות בדרום-מערב, להצללה מהשמש ולקבלת כיוון מעולה עבור לוחות פוטו-וולטאים ומאגרי מים חמים סולריים. את החלונות הקטנים יותר בלופט העליון ניתן לתפעל מרחוק לקירור פסיבי. חומרים חיצוניים כגון טיח צבוע, גג מתכת בשיטת תפר ניצב וחלונות בחיפוי ויניל נבחרו כדי לשמור על דרישות תחזוקה נמוכות. חומרי עיצוב חוץ וצמחים מקומיים נבחרו לחיסכון במים.

 

הבית החדש מספק חדרים נהדרים ושטחים קטנים מפנקים ופרטיים, ומשתל בקלות בשטחי הגן הקטנים, לקבלת מגוון מקומות לאירוח או למנוחה בפרטיות.

 

למה אורטל: חיפשתי צורה אנכית עם פירוט פשוט, שיכולה להיראות גם מודרנית וגם כפרית. אורטל 40H70 הציע את הגודל והפרופורציות המתאימים, וניתן לשלב אותו בקלות מאחורי לוח פלדה כפרי כדי להדגיש את האנכיות.

blog-image2

קרדיט

Architect & blog writer: Tali Hardonag Architect
Photographer: Mark Pinkerton – vi360 Photography
American Clay Artist: Orit Yanai
Steel Artist: Lee Crowley
Color Consulting: Penelope Jones Interior Design

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print