בלוג

יצירת סביבת הישיבה המושלמת מסביב לקמין

האופן שבו אתה מארגן את הרהיטים שלך מסביב לקמין, או מעצב מאפס חדר עם קמין, תלוי במידה רבה בשימוש שאתה רוצה לעשות בחלל. להלן חמישה רעיונות ליצירת מערך ישיבה מזמין מסביב לקמין.
Front-Facing Fireplace

חדר המשפחה

עם קמין Front Facing, קל ליצור חלל התקבצות חם ונעים עבור המשפחה. אם אתם מעצבים את החדר מאפס, אולי תרצו לשקול הוספה של כמה מדפים מעוצבים בסביבה המיידית של הקמין , לתצוגה מסודרת של ספרים, משחקים וצעצועים. כמו כן שטיח גדול במיוחד עם זוג פופי רצפה מעוצבנים יעניקו לילדים מספיק שטח להשתולל, לשחק ולנוח מול האש. אז מי רוצה לשחק טוויסטר? (:

 

 

הטרקלין החברתי

כדי ליצור חלל מעוצב ועוצר נשימה לאירוח, אנו ממליצים להתקין קמין גז בסגנון Space Creator בחדר גדול ופתוח. החמימות והיופי של הקמין הנ"ל ימשכו אנשים באופן טבעי להתרועע בסלון ולהתפעל ממנו. רעיון נוסף הוא ליצור מגוון אפשרויות ישיבה בשני צדי האח, כגון כיסאות תואמים, הדומים, מושבים זוגיים או מערכות סלון. ליצירת חלל מהנה וייחודי, שקלו להוסיף ערסל או כיסא/ספסל נדנדה.

 

ISLAND 130 DECORATIVE HOOD

פינת קריאה

כולנו צריכים מנוחה מהכאוס של חיי היום-יום. קמין Island הוא בחירה מצוינת ליצירת המפלט המושלם, הציבו את כיסאות המנוחה האהובים עליכם בשני צדי הקמין ו"תשקעו" לתוך הספרים האהובים עליכם עם כוס קפה, או אם בעבודה עסקינן, תוכלו לשבת עם המחשב הנייד ליד האש החמימה.

 

Island Fireplace

מערכת קולנוע ביתי

עם הצבה אסטרטגית של מערכת סלון נוחה מול קמין Space Creator וטלוויזיה גדולה, ברור שתרצו לערוך ערבי סרטים למשפחה וחברים.

Fireplace and Big Screen

מאורת הגברים (או הנשים)

הזמינו את החברים למשחק פוקר או לאירוע ספורט גדול. הצבה נכונה של ריהוט פשוט תספיק לחלל זה. צרו שני אזורים נפרדים: מרחב ישיבה מסורתי עם ספה, כיסאות ושולחן קפה, ואזור בר עם מספיק שרפרפים/מושבים גבוהים ושפע מקום לעמידה. קמין גז Three Side (או TS) יפעל היטב בחללים מפוצלים, ויאפשר לכם לראות את האש מכל מקום.

direct-vent gas fireplace

הקמינים של אורטל משנים חללי מגורים ומסחר

אנו מקווים שהרעיונות האלה נתנו לכם הרשאה, בין אם אתה מעוניינים בטיפים פשוטים לשיפור של חלל קיים, או מתחילים פרויקט גדול לעיצוב מחדש.

אורטל מציעה אוסף נרחב של דגמי קמין גז באוורור ישיר, שיתאימו כמעט לכל חלל. יחידות הקמין שלנו נעות בגודלן בין 40 ל- 250 ס”מ, וניתן לשלב אותן בקמינים קיימים לשריפת עץ, להתקין אותן על הקיר ללא צורך בשיפוצים כמעט או לעצב אותן מאפס. כל התמונות בפוסט זה מציגות את עיצובי הקמין המגוונים בקולקציה של אורטל. קבלו מידע נוסף על הטכנולוגיה שלנו, ועיינו בגלריה שלנו לקבלת רעיונות עיצוב.

 

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print