בלוג

כיצד לבחור בין קמין עץ לקמין גז (המדריך המקוצר)

קמיני עץ תלויים, קמינים מרכזיים, קמין גז פינתי, קמין אי – אין סוף לאפשרויות העיצוביות והשימושיות שקמין יעניק לחלל הבית שלכם. מעבר לכך, התקנת קמין מוסיפה יחודיות ויוקרתיות לחלל הבית תוך כדי חסכון משמעותי בכמה תחומים מרכזיים.
קמין על הקיר בסלון

לפי סקר שערך האיגוד האמריקאי לבניה ועיצוב, נקבע כי קמין הינו אחד משלושת המאפיינים המרכזיים אותם מחפשים כאשר רוכשים בית חדש. הקמינים המודרניים וגם המסורתיים יוצרים אווירה מיוחדת והוכח כי המצאות קמין בנכס מעלה פלאים את ערכו.

קמין עץ VS קמין גז (מצא את ההבדלים)

ה"קרב" בין קמין העץ המסורתי לבין קמין הגז אינו פשוט. מצד אחד קמין הגז הינו האופציה היותר יעילה, נקיה (גם מבחינת איכות הסביבה) ונוחה לתפעול, ומצד שני קמין העץ המודרני מספק גם את האותנטיות של האח המסורתי וגם כולל בתוכו עיצוביות ומודרניות.

  1. קמין גז – כיום ישנן טכנולוגיות מתקדמות וחכמות של מפוח אוויר לפיזור החום באופן שווה בכל הבית וחימום מהיר. כמו כן, קמיני גז מגיעים בשלל גדלים ועיצובים בהתאמה מלאה לכל צורך, מטרה או סגנון עיצובי. לחצו כאן למעבר לקולקציה שלנו.
  2. קמין עץ – מדובר בשיטה הוותיקה לחימום הבית והיא כוללת חטיבת בולי עצים או רכישת מוכנים. עם זאת, אין מדובר עוד בקמין "פועלים", שכן ישנם עיצובים מאוד מיוחדים כמו למשל קמין מרכזי ואף קמין תלוי. לחצו כאן למעבר לקולקציה שלנו.

לסיכום 2 האפשרויות יספקו לכם מענה אופטימלי, כאשר מבין שתי האפשרויות, קמין עץ אולי יותר פופולרי ובעל ארומה מיוחדת, אולם קמין גז הרבה יותר נוח לתפעול ולא פעם ניתן להדליק אותו בלחיצת כפתור. עוד יתרון של קמין הגז הוא שמבחינת התקנה הוא אינו דורש את הארובה המסורתית אותה דורש קמין העץ ולכן ניתן לשלבו גם בדירות ונכסים אשר לא מאפשרים הוצאת ארובה ישירה.

איך ומתי קונים?

אם בחיסכון עסקינן, זה אכן חשוב להקפיד על פתרון חימום כמה שיותר חסכוני. עם זאת, יש גם לשאוף לחיסכון מקסימלי במעמד הרכישה. אם חפצה נפשכם בקמין הממוקם בלב ליבו של חלל האירוח או חדר השינה, כדאי שתבררו על האפשרות של רכישת קמינים במבצע.

אורטל קמינים מציעה מגוון גדול של קמיני גז ועצים במבצעים שווים שלא כדאי לפסוח עליהם. הקמינים מוצעים בשלל עיצובים מודרניים, מתקדמים טכנולוגית וחדשניים אשר מבטיחים את השימוש היעיל ביותר עבור חימום אפקטיבי וכמה שיותר חסכוני.

אנו מזמינים אתכם לשדרג את חוויית השימוש בקמין עם מבחר גדול של מבצעים משתלמים ושפע של אפשרויות לשלב את הקמין בכל עיצוב.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print