בלוג

מתי הכי משתלם לקנות קמין לבית?

בכל שנה מחדש, החורף מפתיע אותנו בעוצמתו, ולנו נותר רק להוציא את הפוך ולהתכרבל תחתיו. למרות שלמרביתנו יש מזגנים שאמורים לחמם אותנו, ישנם ימי חורף בהם מזגנים הם פשוט לא יעילים. כאשר הטמפרטורות נמוכות ובחוץ יורד גשם, מזגנים לא מצליחים לחמם את החללים שהם נמצאים בהם בצורה יעילה. למרבה השמחה, יש כיום פתרון ישן עם עיצוב חדשני שיוכל לחמם אתכם ביעילות במשך כל ימי החורף – הקמין. בין שאתם בוחרים קמין עץ או קמין גז, תוכלו לחסוך לא מעט זמן אם תרכשו אותו בתקופה הנכונה בשנה.
קמין לבית

מתי כדאי לרכוש קמין?

באופן מפתיע (או שלא כל כך), קמין גז או קמין עץ מומלץ לרכוש לא בחורף הקר, אלא בקיץ החם. יש לכך מספר סיבות ולאחר שתכירו אותן, גם אתם תרצו לרכוש קמין לחורף הקר הבא.

התקנה מהירה

באופן טבעי, הביקוש לקמינים בקיץ הוא נמוך ואנשים רבים מחכים לרכוש את גופי החימום הללו בחורף. למרות שאתם תשתמשו בקמין שלכם בחורף, מומלץ שתרכשו אותו בקיץ מפני שתזכו לשירות התקנה מהיר במיוחד. אם תחכו עד לחורף כדי לרכוש קמין, אתם תיאלצו להמתין לא מעט זמן להתקנה, וזאת מפני שהביקוש עבור קמינים בימי החורף עולה בצורה חדה ואנשים רבים זקוקים לשירותי התקנה.

מחירים נמוכים

כאמור, הביקוש לקמינים בימי הקיץ יורד בצורה משמעותית, ולכן זה הזמן לקנות אותם. הביקוש הנמוך מתורגם באופן ישיר לירידת המחירים של קמינים, ולעתים אפילו לירידה במחירי ההתקנה. בימי הקיץ יש גם ימי מבצעים מיוחדים עם דילים זולים במיוחד שיאפשרו לכם לרכוש קמין עץ או גז במחיר מיוחד. אם תרכשו קמין עץ בקיץ, אתם תיהנו גם ממבצעים על בולי עץ, וכן מחירים נמוכים יחסית על הובלת בולי העץ עד לביתכם.

זמן להכנות והחלטה על סוג הקמין שתרכשו

קיימים כיום דגמים רבים של קמינים מכל הסוגים אשר מתאימים לחללים שונים. על מנת להתאים לביתכם את הקמין המתאים ביותר שיחמם אותו בצורה יעילה, עליכם לבצע מדידות, להתייעץ עם מומחה ולהחליט איזה קמין אתם רוצים עבור ביתכם. ככל שתתחילו את התהליך מוקדם יותר, כך תוכלו לבצע את ההחלטה החכמה והטובה ביותר עבורכם. לכן, מומלץ שלא תמתינו לחורף, אלא תרכשו קמין בקיץ בצורה מושכלת ולא חפוזה.

קמין היה ועודנו אחד מאמצעי החימום היעילים ביותר, ואתם יכולים ליהנות כיום ממגוון דגמים, בין אם של קמיני עץ ובין אם של קמיני גז. רכישת גופי החימום הללו בימי הקיץ תאפשר לכך בעלויות רכישה והתקנה, אז עם בוא הקיץ אל תשכחו לרכוש קמין לחורף.

עוד מהבלוג

בשנים האחרונות רוב הציבור שרוכש דירה חדשה או דירה יד שנייה, נעזר בסיוע מקצועי כדי ליצור את דירת החלומות שלו. ...
קמיני גז כל כך נוחים ופשוטים לתפעול עד שקל לשכוח שהם זקוקים לתחזוקה כלשהי כדי שתשמור עליהם בשיא. כדי לשמור על קמין הגז שלכם לאורך זמן, ולהבטיח שיפעל בצורה כמה שיותר בטוחה, מומלץ לבצע תחזוקה. כאשר הזמן הטוב ביותר לבצע פעולות תחזוקה וניקיון של הקמין הוא בעונות שהוא לא נמצא...
רבים מאתנו לא יכולים שלא להתרגש כאשר מזג האוויר מתחיל להתקרר ואנו מתחילים להתעורר לבקרים באווירה חורפית. כאשר גרים בצפון, ההתרגשות רק הולכת וגוברת כל יום, כי באזור הזה האווירה החורפית הקסומה הרבה יותר מורגשת. יחד עם זאת גם הרבה יותר קר בהשוואה לאזורים אחרים, ורוב האנשים מכונסים יותר בבתים ומסתמכים על מקורות חימום כאלו ואחרים. אנו...
שתפו מאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print